8:00 - 16:00

wtorek i piątek

Śródmiejska 24/3

41-922 Radzionków

Kontakt z nami

Nasz zespół to eksperci z dziedziny usług księgowych. Zapraszamy do współpracy.

515-175-465

biuro@vat-in.pl

8:00 - 16:00

wtorek i piątek

Śródmiejska 24/3

41-922 Radzionków

Kontakt z nami

O firmie

Umów się z nami, aby dobrać zoptymalizować Twoją firmę pod kątem podatków.

Ewidencje księgowe, zgodnie z ustawą o rachunkowości, rozliczenia z US, ZUS.

Rozliczanie wynagrodzeń, miesięczne i roczne ewidencje czasu pracy, deklaracje PIT, ZUS etc.

Ewidencja przychodów, zakupów i kosztów w oparciu o księgi przychodów i rozchodów

Biuro Rachunkowe VAT-IN zostało założone na początku 2010 roku. Właścicielka firmy pracowała od 2000 roku jako samodzielna księgowa / zastępca głównego księgowego w Biurach Rachunkowych a także na umowy-zlecenia, realizując zarówno projekty jednorazowe [wyceny przedsiębiorstw, analizy finansowe], jak i comiesięczne rozliczanie działalności podmiotów gospodarczych z kapitałem polskim jak i zagranicznym. Posiada uprawnienia Ministra Finansów do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych od 2006 roku oraz ubezpieczenie OC z tytułu prowadzonej działalności.

Charakter prowadzonej działalności wymaga od całej naszej kadry stałego podnoszenia kwalifikacji, uczestniczenia w specjalistycznych szkoleniach, aktywnego śledzenia zmian w obowiązujących przepisach prawa.
Długoletnia praktyka w pełni odzwierciedla zdobyte doświadczenie i przekłada się na jakość świadczonych usług. Priorytetem naszych działań jest zawsze zadowolenie klientów, czego najlepszym świadectwem są ich rekomendacje.

Biuro zapewnia kompleksową obsługę, pełną dyskrecję i bezpieczeństwo. Powierzając nam obsługę rachunkową swojej firmy zapewnisz sobie komfort i spokój, dzięki czemu zaoszczędzisz czas marnowany na wypełnianie papierkowych formalności.

Czynnikiem, który bez wątpienia odróżnia Biuro Rachunkowe Vat-In od konkurencji jest jakość świadczonych usług. Jest to możliwe tylko dzięki ogromnemu zaangażowaniu się w pracę zleconą przez naszego klienta.
Tylko w taki sposób można poznać firmę, jej problemy. Staramy się skoncentrować wszystkie wysiłki na stałej i kompleksowej usłudze. Często zdarza się, iż nasi klienci stwierdzają, iż kwoty wydatkowane na usługowe prowadzenie ich spraw przez nasze Biuro były wielokrotne niższe od korzyści, które odnieśli wskutek naszej pomocy. Jest to tylko jedna z cech odróżniających nas od konkurencji.

Siedziba Biura Rachunkowego znajduje się w centrum Radzionkowa na drugim piętrze kamienicy przy ul. Śródmiejskiej 24/3

Współpracujemy z Grupą Spółek w Katowicach zajmującą się świadczeniem usług księgowych, prawnych, doradztwa podatkowego i prawa pracy.

W chwili obecnej firma obsługuje podmioty zajmujące się działalnością na terenie Polski oraz poza granicami kraju, w zakresie:

  • świadczenia usług transportu krajowego i międzynarodowego,
  • świadczenia usług w zakresie informatyki i oprogramowań,
  • świadczenia usług budowlanych ( budownictwo mieszkaniowe i przemysłowe),
  • świadczenie usług w zakresie instalowania maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia
  • produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych,
  • sprzedaży detalicznej i hurtowej artykułów spożywczych i przemysłowych
10  lat Ponad 10 lat doświadczenia
89 Firm w stałej współpracy
1000 + Założonych deklaracji za poprzedni rok
100 % Zadowolonych klientów

Jeśli potrzebujesz się z nami skontaktować zachęcamy do skorzystania z poniższego formularza kontaktowego. Odpowiadamy zazwyczaj w ciągu 24 godzin.

Jesteśmy ekspertami z dziedziny rachunkowości. Dobieramy rozwiązania dopasowane do potrzeb Twojej firmy.

Aktualności